Vytlačiť

Aktuálne informácie zverejníme cca mesiac pred akciou. Tá sa bude konať buď koncom apríla, alebo koncom septembra 2020.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Pozývame Vás na oddychový víkend s veľmi nenáročným programom prispôsobeným pre deti aj dospelých, najmä pre rodiny. Je to akcia, na ktorej si môžete oddýchnuť a načerpať nové fyzické i duševné sily pri športe, výletoch, rozhovoroch s priateľmi a duchovných zamysleniach.

Základné údaje:

Dátum: 4. - 6. 10. 2019

Miesto: HolidayRaj, Malatíny:
http://www.holidayraj.sk/

Cena: a) dospelý (od 13 rokov): 11,5 €/noc

b) dieťa do 13 rokov: 9,5 €
b) dieťa nez nároku na lôžko zdarma (do 3 rokov)

Strava: raňajky a večere si prinesieme každý sám, na obedy treba priniesť suroviny.
Detaily budú včas zverejnené.

Viac k programu:
- viac voľna než minulé ročníky. Skôr je to "spoločná chata", kde bude priestor pre spoločné výlety, opekanie, oddych, chvály, rozhovory.

Čo si doniesť:
- doneste si hudobné nástroje so spevníkmi, spoločenské hry, športové náradie..

Ak máte akékoľvek otázky, volajte:
- info ohľadom ubytovania: Hanka Rajská, 0905 616 136.
- návrhy na výlety, spoločné trávenie času: Miloš Masarik, 0915 266 365.

 P R I H L Á Š K A

Niektoré zásady: 

- to najvzácnejšie čo V8m tento víkedn môže dať je: a) čas strávený s Vašou rodinou alebo priateľmi; b) duchovné povzbudenie. Preto Vás prosíme, aby ste šli na tento víkend s úmyslom tráviť čas s priateľmi resp. rodinou a dať Bohu príležitosť prehovoriť k Vám. 
- osvedčenou zásadou je, že sa na tábore vyhýbame opilstvu a súžitiu párov mimo manželstva. Pivo či pohár vína sú vítaným rozptýlením, ale len kým nemajú vplyv na náladu. Podobne páry, ktoré sú nezosobášené sú vítané, ale prosím počítajte s oddeleným ubytovaním. Ak potrebujete k týmto zásadám detailnejšie vysvetlenie, prosím, obráťte sa na nás telefonicky alebo e-mailom. 
- ak sa tohto víkendu veľmi chcete zúčastniť, ale Vaša finančná situácia Vám to neumožňuje, našou zásadou je urobiť všetko preto, aby sa Vám to podarilo. V takom prípade sa teda na nás obráťte telefonicky alebo mailom.

Prečítané: 5268x