Prosíme Vás o podporu prestavby priestorov cirkevného zboru a komunitného centra. V máji 2019, teda v priebehu Prosíme Vás o podporu prestavby priestorov cirkevného zboru a komunitného centra. V máji 2019, teda v priebehu niekoľkých dní, začíname prestavbu klubových priestorov budovy "B". V tejto budove sa nenachádzajú bohoslužobné priestory, ale priestory, ktoré slúžia miestnej komunite na rôzne stretnutia, podporné skupiny, preventívne aktivity. Tento priestor je v centre mesta, zahŕňa dôležité zázemie ako kuchynku, sociálne zariadenia, veľkú záhradu vhodnú pre deti. Tým sa stal o mimoriadne vyhľadávaný pre rôzne kurzy, pravidelné podporné skupiny, semináre, ktorý slúži mladým ľuďom a mladým rodinám. 

Počas 30-tich rokov pôsobenia nášho zboru v Ružomberku, sme neustále vykonávali komunitnú prácu, financovanú z 95 % svojpomocne. 

Jeho prestavba je rozdelená na tri fázy. V prvej sa rozšíri kapacita klubových priestorov dvojnásobne dobudovaním priestorov medzi budovou A a B. V druhej bude vykonaná hrubá stavba v rámci nadstavby. V tretej vykonáme finalizáciu nadstavby a dobudovanie funkčných prvkov klubových priestorov (kaviarenského zázemia, terasy pri výstupe do záhrady a podobne). 

Na dokončenie projektu je potrebných približne 100.000 € (podľa schváleného rozpočtu celkovo až 120. 000 €, dúfame však, že svojpomocou toto číslo znížime).
K máju 2019 je prisľúbených 29.000 € darov. 

Prosíme Vás, podporte tento priestor, slúžiaci miestnej komunite. 

Pomôcť sa dá rôznym spôsobom.

- Jednou z možností je vyplnenie tohto dotazníku, po jeho vyplnení Vás budeme kontaktovať: CHCEM PODPORIŤ PRESTAVBU.
- Ďalšou možnosťou je finančná podpora zaslaním príspevku na účet:  IBAN SK34 1100 0000 0029 4400 2563. VS: 2020202020.
- Individuálnu formu pomoci môžeme dohadovať aj konkrétne prostredníctvom tel.: 0905 232 090 (Miloš Makónyi, štatutár zboru) alebo e-mailu: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
- Poslednou ponúkanou možnosťou je darcovský portál darujme.sk: (na pridaní tejto možnosti pracujeme).

 

 

Joomla templates by Joomlashine